NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
21 października 2010

Do przyjaciół i współpracowników DERO

Mamy wielką przyjemność powiadomić, że po raz pierwszy w naszej historii, kongres medyczny„EuroSpine” odbędzie się w Polsce. Kongres ten jest organizowany przez europejskie Stowarzyszenie:Eurospine, the Spine Society of Europe (SSE), a sprowadzony do Polski dzięki usilnym staraniom pierwszych członków SSE, zwłaszcza: Daniela Zarzyckiego i Andrzeja Maciejczaka zainicjowanych działaniemLechosława Ciupika i rozległemu wsparciu firmy LfC.

EuroSpine odbywa się w liczących się ośrodkach naukowo-kulturalnych Europy, w ostatnich latach w: Pradze (2003), Barcelonie (2005), Istambule (2006), czy Brukseli (2007) i należy do najbardziej prestiżowych na świecie kongresów, w zakresie leczenia chirurgicznego kręgosłupa. W liczbach to: około 2-3 tysiące uczestników, w tym elity – ortopedii, neurochirurgii, rehabilitacji, bioinżynierii ze wszystkich kontynentów, około 100 wystawców – liczące się w branży koncerny medyczne, duży przypływ informacji, szerokie kontakty międzynarodowe oraz niewymierne korzyści i rozgłos dla miasta/państwa – gospodarza.

Nadchodzący EuroSpine 2009 – jest organizowany w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, w terminie: 21-24.10.2009r. Dla Polski jest to szczególnie duże wyróżnienie, ale również ogromna szansa pokazania własnych osiągnięć obejmujących dorobek w zakresie leczenia kręgosłupa. To możliwość przedstawienia dorobku oraz zderzenia go z osiągnięciami płynącymi z całego globu. Wydaje się, że organizacja kongresu EuroSpine w Polsce może być ważnym wydarzeniem wznoszącym polską medycynę oraz technikę w zakresie spondylochirurgii.

Tradycyjnie, bo od 2003r., swoją ekspozycję będzie miała firma LfC – wyróżniający się twórca i producent sprzętu medycznego z Europy Środkowo-Wschodniej. W Warszawie firma LfC będzie miała przyjemność zaprezentować osiągnięcia innowacyjne z zakresu bioinżynierii medycznej obejmującej: System Kręgosłupowy DERO.

W imieniu własnym, pracowników firmy LfC i przyjaciół DERO, mam ogromną przyjemność zaprosić,Szanownych Państwa, do uczestnictwa w tym doniosłym wydarzeniu oraz odwiedzenia naszej innowacyjnej ekspozycji na Eurospine’09 w dniach: 21-23 października br., Pałac Kultury i Nauki, 2 piętro, Sala „Trojka” (w załączeniu mapka lokalizacyjna LfC). Będziemy szczególnie zaszczyceni mogąc Państwu przedstawić wspólny medyczno-techniczny dorobek w zbiorowej publikacji okolicznościowej.

Swoje zaproszenie dołączają również: profesor Daniel Zarzyckiprezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz doktor Jerzy Pieniążek –  prezydent Stowarzyszenia Studiów i Leczenia Kręgosłupa (dawniej Polskiej Grupy DERO).

Uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie uzgodnienia dogodnego terminu odwiedzenia kongresu i wystawy z sekretariatem firmy LfC pod numerem telefonu: 068-321 92 00 lub e-mail: lfc@lfc.com.pl.

Mając nadzieję na zaszczyt spotkania na EuroSpine’09 w Warszawie,

 

z wyrazami poważania,

Lechosław F. Ciupik

prezes LfC
członek SSE i PTChK