NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
 • Po rocznej przerwie: 19-20 listopad 2021

  4 listopada 2021
 • XXVIIth BRUSSELS INTERNATIONAL SPINE SYMPOSIUM THE FAILED SPINE

  W dniach 19 i 20 listopada 2021 r. w Brukseli odbędzie się Międzynarodowe Sympozjum Kręgosłupa, gdzie od lat LfC prezentuje własne innowacyjne procedury chirurgiczne. Również w tym roku, z kolejną grupą polskich chirurgów, planujemy udział i będzie to już nasze 16 uczestnictwo w tym interesującym tematycznie wydarzeniu.
  (więcej…)

 • System LfC; DERO STRONG Scoliosis – z powodzeniem w leczeniu skoliozy

  21 października 2020
 • W Krakowie została przeprowadzona operacja dwułukowej skoliozy ze zniesioną kifozą w odcinku piersiowym u siedemnastoletniego pacjenta z wykorzystaniem systemu tulejowego i implantów STRONG Scoliosis – LfC. Zabieg przeprowadził doświadczony chirurg z zakresu leczenia kręgosłupa, dr Paweł Radło z udziałem asysty technicznej LfC ds. użytkowania systemu DERO-STRONG.
  (więcej…)

 • LfC w Brukseli z super-innowacyjną procedurą biodrowo-krzyżową ISaF na XXVI BISS 2019

  20 grudnia 2019
 • Bruksela to nie tylko siedziba Komisji Europejskiej, ale doskonałe miejsce do promocji najnowszych metod leczenia kręgosłupa firmy LfC. W trakcie spotkań i rozmów podczas corocznego sympozjum naukowego BISS (Brussels International Spine Symposium), które odbyło się w dniach 22-23.11.2018r., „naprawiane” są kręgosłupy przez chirurgów z całego świata. Firma LfC wystąpiła z szeroką prezentacją unikatowej stabilizacji kręgosłupowej -ISaF, opatentowanej, stworzonej do wspomagania chirurgicznego leczenia wielu schorzeń stawu krzyżowo-biodrowego. Właśnie ona wzbudziła największe zainteresowanie w gronie opiniotwórczym lekarzy-chirurgów.

  (więcej…)

 • DERO „STRONG”– nowoczesne instrumentarium do chirurgicznego leczenia skolioz; przełomowa operacja w Zakopanem

  22 lutego 2016
 • System Kręgosłupowy DERO stworzony przez firmę LfC od lat jest symbolem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie chirurgicznego leczenia schorzeń kręgosłupa. Nowe procedury i modyfikowane instrumentarium dając możliwość leczenia coraz większej liczby pacjentów wzmacniają polską szkołę chirurgii kręgosłupa. Najnowszym osiągnięciem DERO/LfC jest nowa generacja systemu do efektywniejszej chirurgicznej korekcji skolioz – DERO „STRONG”. W zakopiańskiej klinice przeprowadzono przełomową operację u 15-letniej pacjentki z wykorzystaniem tego systemu.

  (więcej…)