NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
31 maja 2017

ANNOUNCEMENT: Implanty z LfC niosą „Radość Zdrowienia”

Z dumą pragnę poinformować, że na zakończenie 2016r., czyli po ponad 27 latach zaawansowanej, innowacyjnej działalności firma LfC uzyskała imponujący wynik:

blisko 64 TYSIĄCE 

PACJENTÓW EFEKTYWNIE WYLECZONYCH
KRĘGOSŁUPOWYM SYSTEMEM DERO
W KRAJU I NA ŚWIECIE!

Wejście Polski do Unii Europejskiej w sposób jednoznaczny umożliwiło wzmożoną komercjalizację Systemu Kręgosłupowego DERO. Zaczęła stopniowo rosnąć liczba operacji wykonanych za granicą, na początku powoli, bo czas wdrażania do praktyki chirurgicznej szpitali wynosi ok. 2 lata. Zaakceptowanie technologii medycznych DERO/LfC na rynkach zagranicznych oznaczało jednocześnie wyższy poziom i prestiż. Wzajemnie korzystnie wpłynęło na propagowanie LfC-owskich innowacyjnych technologii chirurgicznych w kraju.

Obecność na rynku globalnym umożliwiła m.in. nawiązanie partnerskiej kooperacji z innowacyjnymi firmami z branży, realizację zaawansowanych, międzynarodowych projektów, a co za tym idzie wpływ na kreowanie wiedzy w zakresie spondyloimplantologii (chirurgii kręgosłupa z użyciem implantów). Obecnie znaczącymi rynkami zagranicznymi, na których przeprowadza się najwięcej zabiegów operacyjnych z użyciem DERO są: Niemcy, Meksyk, UK oraz Izrael, Irlandia, Szwecja, Włochy i inne.

Jedną ze znaczących dla światowej chirurgii kręgosłupa technologii, firma LfC sprzedała jako IP (patent, technologię medyczną i produkcyjną i system dydaktyczny) amerykańskiej korporacji zyskując pieniądze na rozwój oraz międzynarodowe uznanie przy obniżeniu ilości własnej sprzedaży szacunkowo o 4-5 tysięcy operacji.

Ilość operacji, sprzedaż IP – Intellectual Properties oraz tworzenie nowych trendów w spondyloimplantologii jest powodem do dumy dla firmy LfC, jej kierownictwa, całego zespołu pracowników oraz szerokiego grona wybitnych chirurgów współtworzących i użytkujących w praktyce LfC-owskie technologie.

Lechosław F. Ciupik

 CEO  LfC