NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
2 grudnia 2022

IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa w Opolu, 24-26.11.2022; podziękowania profesora Dariusza Łątki, Organizatora najważniejszego spotkania naukowego chirurgów w Polsce

„Dziękujemy polskiej innowacyjnej firmie implantowej LfC z jej prezesem L. Ciupikiem  za bezprecedensową, tytanową `BUŁAWĘ PREZYDENCKĄ`  – doceniamy waszą myśl technologiczną, która pozwoliła zamienić tytan w arcydzieło wydruku 3d z tak rozbudowaną symboliką. Historia wyznacza kierunki na przyszłość, kto tego nie rozumie….”

Dziękujemy prof. Dariuszowi Łątce i Zarządowi PTChK za przyjęcie idei i docenienie symbolicznej – „orto, neuro, bioinż” Statuetki-buławy uświetniającej ceremoniał spotkania Towarzystwa. To oryginalne dzieło powstało z wykorzystaniem myśli bioinżynierskiej, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii stosowanych w produkcji implantów, z ogromnym nakładem pracy projektanta/fundatora dr Lechosława F. Ciupika oraz Zespołu pracowników firmy LfC z Zielonej Góry.

Mamy nadzieję, że zapoczątkowany w Opolu, a dopracowany rytuał stowarzyszeniowy PTChK ze szczególną rolą Przewodniczącego, będzie wpisany w uświetnianie kolejnych zjazdów i ważnych wydarzeń w kraju, a także reprezentacji PTChK za granicą.