NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
3 grudnia 2014

Jubileusz 25.lecia LfC. Uroczystość firmowa.

27 listopada 2014r. firma LfC świętowała Jubileusz 25.lecia istnienia. Firma powstała w roku 1989 w Zielonej Górze. Swój Jubileusz LfC uczciła świętem wszystkich pracowników i współpracowników. Uroczystość odbyła się w Zielonej Górze, w hotelu Ruben i podzielona była na dwie części, w których nie brakowało sympatycznych niespodzianek.

Pierwsza, oficjalna część rozpoczęła się pamiątkowym zdjęciem wszystkich pracowników. Następnie została wygłoszona laudacja na cześć prezesa LfC, pana Lechosława F. Ciupika, po której wręczony został honorowy medal Prezesowi, a jeden z nowych pracowników zagrał na saksofonie melodie Beatlesów. Wzruszony pan Prezes oficjalnie rozpoczął obchody Jubileuszu LfC i przedstawił pokrótce historię firmy, w tym najważniejsze wydarzenia w jej dziejach. Kolejnym etapem było uhonorowanie pracowników LfC oraz wręczenie im okazjonalnych statuetek. Wielu spośród wyróżnionych zabrało głos i podzieliło się swoimi wspomnieniami dziękując za dotychczasową współprace. Następnie przedstawiona została humorystyczna prezentacja dotycząca statystyk LfC, m.in. wielopokoleniowego oblicza firmy, dzieci i wnuków, czy najwyższych i najniższych pracowników…. Na zakończenie pierwszej części uroczystości przekazany został panu Prezesowi pamiątkowy, metalowy „plaster miodu” z podobiznami wszystkich pracowników i wzniesiono toast za pomyślność i kolejne 25 lat.

Wszyscy rozbawieni, w radosnych nastrojach udali się na drugą, mniej oficjalna cześć Jubileuszu, która owocowała w dobrą zabawę i ciekawe prezentacje. Pierwszą z nich była prezentacja pan Prezes o jego życiu, począwszy od korzeni, po ciekawe doświadczenia zawodowe, a skończywszy na quizie o jego hobby z nagrodami.

Na zakończenie, ostatnią niespodzianką było wyświetlenie przygotowanego i zrealizowanego przez pracowników LfC filmu kabaretowego o zabarwieniu komiczno-kosmicznym oraz wspólne zaśpiewanie hymnu DERO.

Podczas imprezy jubileuszowej nie brakowało wzruszających przemów, wesołych wspomnień, tańców oraz dobrej zabawy…

Dziękujemy!