NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
20 kwietnia 2015

Lechosław F. Ciupik „Herosem Przedsiębiorczości”

Prezes LfC Lechosław F. Ciupik został doceniony jako „WYBITNY NAUKOWIEC” przyznaniem MEDALU Centralnego Ośrodka Przemysłowego im. E. Kwiatkowskiego. Wyróżnienie zwane„Nagrodą Honorową” jest przyznawane wybitnym osobom, firmom i instytucjom, które wnoszą znaczący wkład w rozwój społeczno-gospodarczy Polski. Nagroda, przyznana Lechosławowi F. Ciupikowi w kategorii HEROS PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, została wręczona z wielką pompą w pięknej scenerii Pałacu w Wilanowie. A doskonała organizacja uroczystości jest zasługą pani Krystyny Woźniak-Trzosek, redaktor naczelnej czasopisma „Polish Market”.

2015_heros_01

Medal Centralnego Okręgu Przemysłowego jest wyróżnieniem, którym Kapituła Medalu honoruje zasługi w obszarze innowacyjności, potencjału rozwojowego polskiej gospodarki i krzewienia wartości patriotycznych.

Lechosławowi F. Ciupikowi przyznano Medal im. E. Kwiatkowskiego za promocję polskiej gospodarki  oraz wdrażanie innowacji
Lechosławowi F. Ciupikowi przyznano Medal
im. E. Kwiatkowskiego za promocję polskiej gospodarki
oraz wdrażanie innowacji

Wręczenie nagród tegorocznej edycji zostało połączone z Kongresem Naukowo-Gospodarczym „Polskie Innowacje: Florida – Gateway to the Americas; Poland – Gateway to Central & Eastern Europe”. Kongres, współorganizowany przez Centralny Okręg Przemysłowy oraz redakcję „Polish Marketu”, odbył się w dniach 16-17 kwietnia 2015r. w Warszawie. Przy jego organizacji na szczególne wyróżnienie zasługuje ogromne zaangażowanie osobiste pani prezes, redaktor naczelnej Krystyny Woźniak-Trzosek. Kongres był okazją do wymiany doświadczeń w zakresie rozwoju i pogłębiania gospodarczych kontaktów polsko-amerykańskich.

Uroczyste wręczenie Nagród odbyło się w pięknej scenerii Pałacu w Wilanowie. Prezes LfC Lechosław F. Ciupik został uhonorowany jako WYBITNY NAUKOWIEC – INNOWATOR w kategorii HEROS PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Doceniono w ten sposób jego innowacyjną działalność w wymagającej branży techniki medycznej oraz wielki wkład w rozwój technologii dla chirurgii kręgosłupa. Lechosław F. Ciupik od ponad 25 lat z sukcesami zarządza nowoczesną firmą, która powstała w trudnych czasach polskiej transformacji ustrojowej.

Uroczyste wręczenie Medalu COP panu Lechosławowi F. Ciupikowi; z prawej Nagrodzony z pamiątkową statuetką im. E. Kwiatkowskiego, premiera i twórcy dynamicznego rozwoju gospodarczego Polski międzywojennej
Uroczyste wręczenie Medalu COP panu Lechosławowi F. Ciupikowi;
z prawej Nagrodzony z pamiątkową statuetką im. E. Kwiatkowskiego,
premiera i twórcy dynamicznego rozwoju gospodarczego Polski międzywojennej

Dzięki jego wizji, konsekwentnemu dążeniu do celu i podejmowaniu coraz to nowych wyzwań firma LfC zdobyła uznanie wśród ekspertów, firm konkurencyjnych a przede wszystkim z powodzeniem wyleczonych pacjentów. Prezes LfC od lat wspiera i promuje dokonania polskiej gospodarki i jest najlepszym dowodem, że najwyższy, światowy poziom można osiągać także na naszym, polskim rynku. Równolegle podczas uroczystej gali zostali nagrodzeni wybitni przedstawiciele życia naukowego i gospodarczego z Polski i USA.

Wręczenie nagród odbyło się w przepięknej scenerii Pałacu w Wilanowie
Wręczenie nagród odbyło się w przepięknej scenerii Pałacu w Wilanowie

Podkreślić należy, że nagroda ma szczególne znaczenie dla Nagrodzonego i firmy LfC, gdyż została przyznana poza wiedzą i zabiegami strony zainteresowanej, podobnie jak poprzednia: „RENOMA – Wynalazca 2014”. Przyznane wyróżnienia cieszą tym bardziej, że zbiegają się w czasie z 25-leciem działalności firmy i stanowią najlepsze podsumowanie innowacyjnej działalności LfC i jej Założyciela.