NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
8 października 2015

LfC – Lubuskim Liderem Biznesu Firma Nr 1 w Województwie Lubuskim!

28 września br. w Filharmonii Zielonogórskiej odbyła się Gala Finałowa VII edycji Lubuskiego Lidera Biznesu. To prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w regionie, które docenia i wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski. Firma LfC po raz drugi otrzymała zaszczytny tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu i stanęła na pierwszym miejscu w kategorii małe przedsiębiorstwo.

Lubuski Lider Biznesu to przedsięwzięcie realizowane przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową w Gorzowie Wlkp., reprezentowanej przez prezesa ZIPH Jerzego Korolewicza, we współpracy z Gazetą Lubuską, pod patronatem marszałka województwa Lubuskiego, pani Elżbiety A. Polak. Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiła rekordowa ilość przedsiębiorstw z regionu, bo ponad 70. Firma LfC odczuwa ogromną dumę z powodu znalezienia się w ścisłej czołówce konkursu, wśród takich wspaniałych firm, jak: LUG, czy Gedia, etc. Jak sami organizatorzy ocenili „uczestnicy konkursu musieli spełnić wysokie wymogi”. Tym większa satysfakcja.

Gala Finałowa obfitowała w ciekawe i inspirujące przemówienia i prezentacje, m.in. pani marszałek Elżbieta Polak, która mówiła o istotnej roli gospodarki w rozwoju regionu i przypomniała lubuskie hasło: „przyszłość zaczyna się dzisiaj” odnosząc się do nowej perspektywy finansowania ze środków UE, która ma skoncentrować się na wsparciu innowacyjnego przemysłu. Gościem gali był również prezes KGHM Polska Miedź SA Herbert Wirth.

Po wielu nagrodach i wyróżnieniach krajowych i zagranicznych firma LfC znalazła uznanie wysokiej Komisji Konkursowej organizatora lubuskiego konkursu.

W tegorocznej edycji konkursu, w imieniu prezesa L.F. Ciupika, firmę LfC reprezentował dyrektor generalny, pan Jacek Cęcek, który otrzymał pamiątkową statuetkę z rąk pani marszałek, Elżbiety Polak.

W uroczystej gali wzięli udział oprócz przedstawicieli nagrodzonych firm, parlamentarzyści lubuscy, m.in.: Bożenna Bukiewicz, Józef Zych, Waldemar Sługocki, a także wicewojewoda lubuski Jan Świrepo, przewodniczący Sejmiku Woj. Lubuskiego Czesław Fiedorowicz, radni województwa, szefowie mediów lubuskich, a także młodzież zielonogórskich szkół. Gala została okraszona występem “Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno” pod kierunkiem założyciela i kierownika artystycznego Edwarda Dębickiego.