NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
29 września 2017

LfC – znowu Lubuskim Liderem Biznesu,
tym razem w kategorii małych przedsiębiorstw w regionie

Firma LfC zajęła 1 miejsce w IX edycji konkursu Lubuski Lider Biznesu w kategorii małych przedsiębiorstw. Gala odbyła się tym razem w Żaganiu, w przepięknym Pałacu Książęcym, dnia 25 października 2017r. Konkurs został zorganizowany przy wsparciu m. in. Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej i Gazety Lubuskiej, pod patronatem marszałek Elżbiety A. Polak. W tym roku o zaszczytny tytuł – Lubuskiego Lidera Biznesu – ubiegało się 71 przedsiębiorstw. LfC już po raz kolejny została laureatem konkursu. 

Statuetki i listy gratulacyjne tegorocznym laureatom, wręczali pani marszałek Elżbieta Polak i wojewoda Władysław Dajczak. W imieniu firmy LfC wyróżnienie odbierał pan doktor Lechosław F. Ciupik, prezes firmy wraz z panią dyrektor Izabelą Cęcek. W uroczystej gali, oprócz przedstawicieli wiodących firm regionu, udział wzięło wielu znakomitych gości m.in. minister Elżbieta Rafalska, senator Władysław Komarnicki, wiceprzewodniczący sejmiku woj. lubuskiego Mirosław Marcinkiewicz.

W przemówieniach inaugurujących wręczenie Nagród podkreślano, że to wyróżnienie jest przyznawane za „szczególne kompetencje i umiejętności oraz ciężką pracę”. Firma LfC jest zaszczycona, że znalazła się w tak wyróżnionym gronie lubuskich firm i ogromnie cieszy się, że doceniono jej wkład w rozwój polskiej gospodarki, zwłaszcza medycyny, w tym w upowszechnianiu opracowanych innowacyjnych metod chirurgicznych. Do tej pory wyleczono już implantami LfC ponad 70 000 pacjentów w Polsce i na świecie.

Jesteśmy dumni, że nasza praca przynosi ulgę cierpiącym i korzyści ekonomiczne krajowi.