NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
10 października 2023

LfC na EUROSPINE 2023, Frankfurt nad Menem

W dniach 4-6 października we Frankfurcie nad Menem odbył się coroczny międzynarodowy kongres specjalistów ze Świata Chirurgii Kręgosłupa EUROSPINE 2023.

Blisko 3,5 tysiąca uczestników EuroSpoine, w tym bardzo wielu gości na stoisku LfC. Największe zainteresowanie zyskały implanty typu 3D-Ti-Truss-organic; CarRLIF – patent 2011. Również stabilizacja międzytrzonowa „stand alone”: szyjna CsDISC oraz lędźwiowa alphaCarRLIF. Ciągle rosnąca popularność szlagierowego system do fiksacji i kompresji stawu biodrowo-krzyżowego z autogenną fuzją wg metody #ISaF® przyciągnęła chirurgów i dystrybutorów z całego Świata, również zza Oceanu.

EuroSpine Frankfurt – poprzedzone międzynarodowym CadaverLab w Mülheim z udziałem lekarzy z Niemiec, Polski, Meksyku i Indii, a także niezawodnych ekspertów dr B. Hölpera i dr P. Koszyka oraz innowatora, dr Lechosława F. Ciupika.

Był to intensywny czas dla całego teamu LfC. Nowe kontakty, nowe doświadczenia i ogromne tempo. Liczymy, że na efekty ostatnich wydarzeń nie trzeba będzie długo czekać.