NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
25 października 2017

LfC poszerza rynki zbytu na EUROSPINE 2017 w Dublinie

Kongres EuroSpine dotarł na „zieloną wyspę” – Irlandię! Chirurdzy z całego świata, a wraz z nimi wszystkie znaczące firmy „kręgosłupowe” zawitały do Dublina w dniach: 11-13. października 2017r. Miejsce obrad (CCD) zachwycało nowoczesnym designem i fantastycznym widokiem na rzekę Liffey.   Firma LfC już po raz 14 prezentowała na EuroSpine swoje innowacyjne technologie spondylochirurgiczne.

W tym roku stoisko wystawowe LfC było „przytulne”. Zostało mocno ograniczenie przez  organizatora kongresu ze względu na małą powierzchnię wystawienniczą, więc skupiono się na upowszechnianiu dotychczasowych „hitów” Systemu Kręgosłupowego DERO, czyli rodziny implantów 3D:  ISaFCarLIF oraz SLIDER, etc.  Z radością należy podkreślić, że wielkość stoiska nie miała wpływu na ilość odwiedzających chirurgów oraz dystrybutorów z całego świata, co potwierdziło fakt, że jakość oferty LfC zyskuje na atrakcyjności w kontekście konkurencji. Konkretne rozmowy i ustalenia, który odbyły się w Dublinie przypieczętowały wejście DERO na rynki: Czech i Łotwy, a także zapoczątkowały negocjacje dotyczące: Rosji oraz Dubaju. Wystawę odwiedzili również aktualni partnerzy biznesowi z Wielkiej Brytanii, Izraela, Meksyku, Brazylii. Warto też wspomnieć o partnerze z Irlandii, firmie Vesalius, który  wspierał działania LfC w wielu aspektach, co przyczyniło się do dalszego rozwoju wspólnego biznesu.

Kongres EuroSpine to także doskonała okazja do spotkań ze współpracującymi dostawcami, takimi jak firmy: Invibio, Curasan, Sawbones i innymi.