NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
23 sierpnia 2012

LfC wciąż na topie innowacyjnym w Polsce; LfC Nº1

W Warszawie w Pałacu Staszica w siedzibie Polskiej Akademii Nauk, dnia 21 czerwca 2012 r. firma LfC po raz kolejny została wyróżniona 1. miejscem w rankingu „Najbardziej innowacyjnych MŚP w Polsce w 2010 r.” oraz uzyskała 2-gie miejsce w rankingu „500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce w 2010 r.”

W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej zielonogórska firma LfC uzyskała prestiżowy „Certyfikat Innowacyjności” za: innowacyjność rynkową, procesową, nakłady na innowacyjność, patenty i kontrakty europejskie.

Wyniki konkursu zostały zgłoszone na Konferencji „Fundusze europejskie i innowacyjność przedsiębiorstw”.

To prestiżowe wyróżnienie firma LfC otrzymała po raz kolejny: pierwszy w 2008, a drugi w 2011 roku również w Warszawie, za „Innowację Roku”.

Pracownicy firmy LfC czują ogromną satysfakcję z dostrzeżenia efektów pracy włożonej w innowacyjny rozwój polskich metod i środków do chirurgicznego leczenia kręgosłupa, które są z powodzeniem stosowane na salach operacyjnych niemal wszystkich kontynentów Świata. Sukces firmy upowszechnia i jednocześnie umacnia pozycję polskiej bioinżynierii i chirurgii w Europie i Świecie.