NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
17 listopada 2014

LfC – wyróżniona tytułem: Zielonogórska Firma 25-lecia

12. listopada 2014r. w Zielonogórskiej Palmiarni ogłoszono wyniki konkursu na Zielonogórską Firmę 25–lecia. Firma LfC została wyróżniona tym zaszczytnym tytułem. Plebiscyt został ogłoszony przez Miasto Zielona Góra oraz “Gazetę Wyborczą” w związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem 25-lecia Wolnej Polski. Tym bardziej jest to prestiżowe wyróżnienie, iż nagrodzeni zostali wyłonieni w wyniku głosowania internetowego oraz głosów czytelników „Gazety Wyborczej”. Szczególnym gościem uroczystości w Zielonogórskiej Palmiarni była Pani marszałek Elżbieta Polak.

2014_zg_firm_25

Gala była okazją do zaprezentowania najważniejszych zielonogórskich firm, które przetrwały trudny okres transformacji oraz tych, które w ostatnim ćwierćwieczu powstały i świetnie sobie radzą.

Ogromnie cieszymy się, że LfC zalicza się do takich firm. Został dostrzeżona mimo, iż działa głównie w specjalistycznych ośrodkach medycznych i technicznych innych regionów Polski, Europy i Świata. W rozmowach podkreślono, że swój głos oddałoby na LfC wielu spośród wyleczonych implantami pacjentów, a ich liczba jest znaczna, bo przekroczyła już 40 tysięcy osób.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym oraz życzymy dalszych sukcesów i prężnego rozwoju.