NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY

27 listopada 2014r. firma LfC świętowała Jubileusz 25.lecia istnienia. Firma powstała w roku 1989 w Zielonej Górze. Swój Jubileusz LfC uczciła świętem wszystkich pracowników i współpracowników. Uroczystość odbyła się w Zielonej Górze, w hotelu Ruben i podzielona była na dwie części, w których nie brakowało sympatycznych niespodzianek.

Pierwsza, oficjalna część rozpoczęła się pamiątkowym zdjęciem wszystkich pracowników. Następnie została wygłoszona laudacja na cześć prezesa LfC, pana Lechosława F. Ciupika, po której wręczony został honorowy medal Prezesowi, a jeden z nowych pracowników zagrał na saksofonie melodie Beatlesów. Wzruszony pan Prezes oficjalnie rozpoczął obchody Jubileuszu LfC i przedstawił pokrótce historię firmy, w tym najważniejsze wydarzenia w jej dziejach. Kolejnym etapem było uhonorowanie pracowników LfC oraz wręczenie im okazjonalnych statuetek. Wielu spośród wyróżnionych zabrało głos i podzieliło się swoimi wspomnieniami dziękując za dotychczasową współprace. Następnie przedstawiona została humorystyczna prezentacja dotycząca statystyk LfC, m.in. wielopokoleniowego oblicza firmy, dzieci i wnuków, czy najwyższych i najniższych pracowników…. Na zakończenie pierwszej części uroczystości przekazany został panu Prezesowi pamiątkowy, metalowy „plaster miodu” z podobiznami wszystkich pracowników i wzniesiono toast za pomyślność i kolejne 25 lat.

Wszyscy rozbawieni, w radosnych nastrojach udali się na drugą, mniej oficjalna cześć Jubileuszu, która owocowała w dobrą zabawę i ciekawe prezentacje. Pierwszą z nich była prezentacja pan Prezes o jego życiu, począwszy od korzeni, po ciekawe doświadczenia zawodowe, a skończywszy na quizie o jego hobby z nagrodami.

Na zakończenie, ostatnią niespodzianką było wyświetlenie przygotowanego i zrealizowanego przez pracowników LfC filmu kabaretowego o zabarwieniu komiczno-kosmicznym oraz wspólne zaśpiewanie hymnu DERO.

Podczas imprezy jubileuszowej nie brakowało wzruszających przemów, wesołych wspomnień, tańców oraz dobrej zabawy…

Dziękujemy!

SPOTKANIE WIGILIJNE 17.12.2009r.

W dniu 17 grudnia 2009r. w firmie LfC w Czerwieńsku  odbyło się coroczne, tradycyjne spotkane wigilijne pracowników firmy z udziałem  Ks. Pawła Koniecznego, Proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej w Czerwieńsku oraz Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Leśniowie Wielkim Moniki Stolińskiej.

Uroczystość rozpoczęto przedstawieniem jasełkowym  przygotowanym przez panią nauczycielkę
i dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Leśniowie Wielkim, wprowadzając wszystkich
w ciepły, świąteczny nastrój. Po przedstawieniu pani Dyrektor Monika Stolińska wręczyła panu Prezesowi Lechosławowi Ciupikowi statuetkę „Przyjaciela Szkoły Podstawowej w Leśniowie Wielkim” , będącą wyrazem wdzięczności za wieloletnią pomoc i zaangażowanie na rzecz szkoły.

Następnie głos zabrał Prezes Zarządu Lechosław Franciszek Ciupik, który w skrócie podsumował najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia  firmy LfC w 2009r., zwłaszcza rozpoczęcie projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego-Innowacyjna Gospodarka oraz otwarcie Centrum Badawczo- Rozwojowego LfC w Zielonej Górze.

Po przemówieniu  przyszedł czas na wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Spotkanie zakończono w świątecznej atmosferze wspólnym poczęstunkiem przy wigilijnym stole.

Przedstawienie jasełkowe dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Leśniowie Wielkim.
Uhonorowanie Prezesa Zarządu LfC Lechosława Ciupika statuetką „Przyjaciela Szkoły Podstawowej w Leśniowie Wielkim”.
Prezes Zarządu LfC Lechosław Ciupik w towarzystwie pani dyrektor, nauczycielki i dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Leśniowie Wielkimem
Spotkanie przedwigilijne z dziećmi z Leśniowa Wielkiego na sali konferencyjnej LfC