NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
4 listopada 2021

Po rocznej przerwie: 19-20 listopad 2021

XXVIIth BRUSSELS INTERNATIONAL SPINE SYMPOSIUM THE FAILED SPINE

W dniach 19 i 20 listopada 2021 r. w Brukseli odbędzie się Międzynarodowe Sympozjum Kręgosłupa, gdzie od lat LfC prezentuje własne innowacyjne procedury chirurgiczne. Również w tym roku, z kolejną grupą polskich chirurgów, planujemy udział i będzie to już nasze 16 uczestnictwo w tym interesującym tematycznie wydarzeniu.

 

Jest to jedno z najważniejszych spotkań dotyczących kręgosłupa odbywające się w Europie, któremu współprzewodniczyć będą prof. Robert Gunzburg (Bruksela) i prof. Marek Szpalski (Bruksela). W tym roku wyjątkowe grono wykładowców dokona rewizji i aktualizacji wiedzy na temat diagnostyki i leczenia ogromnego problemu, jakim jest uszkodzony kręgosłup (THE FAILED SPINE), a także jego zagadnień ekonomicznych i etycznych.

Sympozjum oraz organizatorzy są otwarci na uczestnictwo chirurgów z całego Świata.

Więcej informacji na: www.spinesymposium.com

 

 

UWAGA!
Ze względu na sytuację sanitarną, wszyscy uczestnicy będą musieli okazać dowód pełnego zaszczepienia dowolną szczepionką akredytowaną w Unii Europejskiej. Alternatywnie, akceptowany będzie również dowód negatywnego wyniku testu PCR poniżej 72 godzin lub negatywnego wyniku testu antygenowego poniżej 48 godzin.

Galeria