NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
6 października 2018

pre-KURS – Innowacyjne metody spondyloimplantologiczne w Polsce i w Świecie – WIEDZA I PRAKTYKA

W dniu 21. października 2018 r. odbędzie się pre-KURS organizowany przez LfC, który decyzją Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa został włączony do programu tegorocznego, VII Zjazdu PTChK w Zielonej Górze.

Tematem przewodnim pre-KURSu będą “Innowacyjne metody spondyloimplantologiczne w zastosowaniu w Polsce i w Świecie”, poruszające współcześnie aktualny problem leczenia chirurgicznego starzejącego się kręgosłupa.

Szczególna uwaga poświęcona będzie trzem innowacyjnym metodom:

  1. ISaF – metoda stabilizacji biodorowo-krzyżowej z autogenną fuzją (patent),
  2. STRONG -MISS – nowe wyzwania stabilizacji transpedikularnej,
  3. SLIDER – spondylolisthesis; metoda DrRB: Dystrakcja przez Rotację, Repozycja i Blokowanie w jednym (patent).

Uczestnikom zapewniamy materiały dydaktyczne, profesjonalny zespół międzynarodowych wykładowców i nowe formy prezentacji. Ponadto poczęstunek oraz całe mnóstwo miłych wrażeń towarzyszących wspólnemu chociażby przebywaniu, rozwiązywaniu problemów i swobodnej wymianie doświadczeń.

Dodatkowo, podczas pre-KURSU będzie niespotykana okazja obcowania z pięknem ciała modelowanego przez kręgosłup SPINE&art oraz osobistego przeniesienia się w świat sztuki ze słowem i kreską ze znanym lubuskim artystą, malarzem i rzeźbiarzem Michałem Bajsarowiczem.

 

Pre-KURS jest bezpłatny. W ramach doskonalenia zawodowego lekarzy, pre-KURS certyfikowany jest punktami edukacyjnymi NIL.

Zgłaszanie chęci uczestnictwa i rejestracja on-line za pośrednictwem formularza (poniżej wejdź przez ikonę Rejestruj) jest możliwa do 11 października 2018 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas spotkania będzie możliwość poznania nowoczesnych narzędzi informatycznych do przedoperacyjnego planowania operacji oraz doboru wymiarów implantów – uczestnikom pre-KURSu zostanie udostępnione specjalistyczne stanowisko z oprogramowaniem MediCad i wsparcie eksperta.

 

Do zobaczenia w październiku !

 

* Informujemy, że w trakcie Pre-kursu będzie wykonywana dokumentacja foto-video, która może być wykorzystywana do raportowania wydarzenia oraz do celów promocyjno-marketingowych działalności LfC sp. z o.o.; tj. umieszczanie zdjęć w katalogach promocyjnych, folderach, na stronie internetowej, portalach społecznościowych itp.
* Jednocześnie informujemy o prawie do wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie wizerunku w każdym czasie.