NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
25 października 2011

SLIDER® z LfC; najbardziej „ekscytujący” implant z Zielonej Góry na Kongresie–Wystawie w Mediolanie; 19-21.10.2011r.

Firma LfC na międzynarodowym kongresie EuroSpine 2011, który miał miejsce w Mediolanie w dniach 19-21.10.2011, zaznaczyła swoją obecność innowacyjnymi rozwiązaniami dla chirurgii kręgosłupa.

Na wystawie zaprezentowano rewolucyjną technologię medyczną SLIDER® do chirurgicznego leczenia spondylolistezy–przemieszczenia kręgów, która jest jednym z najtrudniej leczonych schorzeń kręgosłupa.

Innowacyjne rozwiązanie SLIDER® cieszyło się ogromym zainteresowaniem wizytujących stoisko firmy chirurgów, w tym prezydentów Spine Society of Europe (SSE): R. GUNZBURG’a, C. BOLGER’a i J-C LE HUEC’a. W trakcie rozmów stwierdzono, że SLIDER® jest „najbardziej ekscytującym i nowatorskim rozwiązaniem Kongresu–Wystawy”.

Konkurencja pilnie śledziła nowatorskie propozycje przedstawione przez LfC. Zainteresowanie nie ustawało nawet wtedy, gdy uzyskiwano wiadomość, że rozwiązania są już chronione przez międzynarodowe i amerykańskie zgłoszenia patentowe. Jak zwykle najbardziej “zainteresowani” byli Chińczycy i Brazylijczycy.

W mediolańskim kongresie uczestniczyło prawie 3000 specjalistów z zakresu chirurgii kręgosłupa oraz 140 firm, w tym największe na światowym rynku implantów kręgosłupowych.

Moment „oddechu” i głębszych dyskusji na stoisku LfC Kongresu-Wystawy w Mediolanie

ciagznakow