NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
1 grudnia 2011

System Kręgosłupowy DERO – uznany za Najbardziej Innowacyjny Produkt w 2011 r.

Dnia 1. grudnia 2011r. w Warszawie w Pałacu Staszica w siedzibie Polskiej Akademii Nauk, firma LfC została wyróżniona 1-ym miejscem w rankingu „Najbardziej innowacyjnych produktów w Polsce w 2011 r.”. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej produkt firmy LfC – System Kręgosłupowy DERO – został uznany za Najbardziej innowacyjny produkt w 2011 r.

Kliknij tutaj aby obejrzeć film z wręczenia nagrody.

 

Wyniki konkursu zostały ogłoszone na Konferencji „Fundusze Europejskie w Rozwoju Najbardziej Innowacyjnych Produktów w Polsce”, która odbywała się pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, Unii Metropolii Polskich i Krajowego Funduszu Kapitałowego.

To prestiżowe wyróżnienie firma LfC otrzymała po raz drugi. Po raz pierwszy otrzymała je w 2008 roku również w Warszawie, za „Innowacje Roku 2008”.

Twórcy Systemu DERO czują ogromną satysfakcję z dostrzeżenia efektów pracy włożonej w zaawansowany rozwój polskich metod chirurgicznego leczenia kręgosłupa, które są z sukcesami stosowane na salach operacyjnych niemal wszystkich kontynentów świata.