NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
4 kwietnia 2018

Imponująca liczba operacji z użyciem implantów DERO
Implanty z LfC efektywnie wyleczyły już ponad 71.249 pacjentów w kraju i na świecie!

Drodzy użytkownicy Systemu Kręgosłupowego DERO

Firma LfC z dumą donosi, że w latach 1989-2017 zostało wyleczonych implantami DERO ponad:  71.249 pacjentów na świecie.

Z ogromną satysfakcją pragniemy również poinformować, iż tylko w 2017r. implanty LfC pomogły 7.462 pacjentom! Technologie medyczne LfC wsparły leczenie poważnych schorzeń kręgosłupa w wielu krajach Unii Europejskiej (m.in. w Niemczech, Irlandii, Anglii, Włoszech, etc), w Ameryce Środkowej (Meksyku) i Południowej (Brazylii), a także w Izraelu. Natomiast w Polsce tylko w 2017r. zostało przeprowadzonych: 4.8 tysiąca operacji kręgosłupa.

 

Obecnie do  wiodących implantów wchodzących w skład DERO, cieszących się nie słabnącym zainteresowaniem chirurgów kręgosłupa zaliczane są dyski szyjne „C●DISC PEEK”. To implanty o wielu zaletach i bardzo dobrych efektach klinicznych. Są najczęściej stosowanym w Polsce implantem! Również za granicą chirurdzy chętnie sięgają po  cage’a z LfC. Wiąże się to z bardzo szeroką gamą rozmiarową umożliwiającą dobór do potrzeb anatomicznych praktycznie każdego pacjenta.

„C●DISC PEEK” – już ponad 17.000 wszczepień w świecie!

Dumą firmy LfC są implanty 3D-print. Wykazują one największą dynamiką wzrostu w zastosowaniu chirurgicznym. Wszczepy wykonane są technologią przyrostową EBT (Electron Beam Technology) z rodziny 3D Truss. Unikatowa konstrukcja sprzyja przyśpieszonemu zrostowi kostnemu znajdując uznanie chirurgów oraz pacjentów, co potwierdza efektywność kliniczna. Największa ilość wszczepień odnotowywano na rynku niemiecki. W Niemczech też nastąpiło pierwsze wdrożenie w 2011roku!, aczkolwiek obecnie największe zapotrzebowanie odnotowujemy na rynku polskim. Również obiecująco zapowiada się startujący rynek włoski. Ponadto czopy są z sukcesem sprzedawane w Izraelu, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii.

Przedstawicielami implantów z rodziny 3D Truss są:

“3D-Truss-Ti” – już ponad 6.500 wszczepień w świecie!

 

Kolejnym znaczącym implantem systemu DERO jest: InsEx (Interspinous Expandable), „następne pokolenie” w stabilizacji międzywyrostkowej. Szeroko prezentowany na kongresach i wystawach kręgosłupowych wzbudził duże zainteresowanie wśród europejskich chirurgów, szczególnie w Czechach i Grecji.

InsEx – „następne pokolenie” w stabilizacji międzywyrostkowej

 

Firma LfC pragnie podziękować wszystkim użytkownikom za kolejny rok współpracy i cenne uwagi. LfC będzie dalej intensywnie pracować nad rozwojem Systemu Kręgosłupowego DERO tak by mógł pomagać jak największej liczbie pacjentów.

 Jesteśmy wdzięczni za zaufanie!

 Życzymy satysfakcji z użytkowania implantów DERO i dalszych sukcesów zawodowych.

Z poważaniem,

LfC Team

 P.s.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych implantów zapraszamy do naszej strony internetowej: www.lfc.com.pl zakładki „produkty” lub prosimy o kontakt z działem sprzedaży.