NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
24 marca 2021

LfC – ze statuetką nagrody „DOBRA FIRMA”, Najlepszy Innowator Województwa Lubuskiego

W dniu 19. marca 2021 roku, podczas uroczystej gali nagrody Dobra Firma zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców/ZPP zostały wirtualnie przekazane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych lubuskich przedsiębiorstw. Firma LfC została zwycięzcą w kategorii Najlepszy Innowator. Za nagrodę podziękował dr Lechosław Ciupik, prezes LfC. Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Zielonej Góry, Marszałek Województwa Lubuskiego i Wojewoda Lubuski.


Firma LfC jest zaszczycona, że jej innowacyjna działalność została zauważona i doceniona w regionie lubuskim, gdzie tworzone i produkowane są innowacyjne rozwiązania dla neurochirurgii i ortopedii kręgosłupa.

Dzięki wytężonej pracy zespołu projektowo-badawczego kierowanego i inspirowanego przez prezesa firmy, doktora Lechosława Ciupika oraz wsparciu środków unijnych /UE  LfC dostarcza światowej klasy wyroby medyczne, implanty kręgosłupowe, które wspierają pracę chirurgów. Firma ma ogromną satysfakcję, że patenty i wynalazki LfC pomogły już blisko 90.tysiącom pacjentów z poważnymi schorzeniami kręgosłupa w kraju i na świecie. Wszystko to wynik prac badawczo-rozwojowo-naukowych na najwyższym światowym poziomie spajających bioinżynierię z medycyną. LfC w swej działalności łączy Zieloną  Górę-Lubuskie -Polskę i Świat!

Prezes, w imieniu firmy LfC gratuluje wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. „To zaszczyt być wśród tak znakomitych przedsiębiorstw. Życzymy dalszej owocnej pracy i dużo satysfakcji, mimo trudnych, covidowych czasów, w jakich przyszło nam teraz żyć i działać”.

Nagrody w konkursie „Dobra Firma” przyznawane są w ramach procesu kwalifikacji, w którym Eksperci ZPP pod uwagę brali wyniki finansowe, a także profil działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację. Po ocenie danych, wybrano grupę 60 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw Województwa Lubuskiego, z których finalnie wybrano 9 zwycięzców, w tym LfC, jako „Najlepszego Innowatora”.

Link do wydarzenia organizowanego przez ZPP

Link do strony ZPP