NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY
16 października 2016

LfC na EUROSPINE 2016

Tym razem Berlin skupił chirurgów kręgosłupa z całego globu na najbardziej znaczącym kongresie w tej części świata – EuroSpine 2016 (5-7. październik 2016r.). Miejsce obrad i wystawy stanowiło nowoczesne, multifunkcjonalnym centrum wystawowym City Cube Berlin. Firma LfC już po raz 13 prezentowała na EuroSpine swoje najnowsze technologie spondylochirurgiczne.

Tegoroczne działania LfC zdominowane były przez prezentację nowatorskiej stabilizacji do stawu krzyżowo-biodrowego  ISaF (IlioSacral autogenic Fusion) oraz nowej, interaktywnej strony internetowej z użyciem nowoczesnej technologii “hand-touch”. Znane już technologie jak: CarLIF i SLIDER oraz inne dopełniły szerokie portfolio firmy ukazując jak duże kompetencje w zakresie kręgosłupowych technologii medycznych posiada LfC. Wszystkie wymienione elementy sprawiły, że stoisko firmowe zostało odebrane przez odwiedzających jako atrakcyjne i wyróżniające się spośród 160 wystawców. Kolejni zainteresowani, eksperci z całego świata – chirurdzy kręgosłupa, dystrybutorzy oraz przedstawiciele firm konkurencyjnych, m.in. z: Irlandii, Brazylii, USA, Meksyku, Niemiec, Izraela, Pakistanu czy Wielkiej Brytanii. – przybyli w celu rozwinięcia i/lub nawiązania współpracy. Jak zwykle duże zainteresowanie było ze strony rynku azjatyckiego – Chin, Korei.

Do skupiających największą uwagę prezentowanych przez LfC metod stabilizacji kręgosłupa dołączyła najnowsza: ISaF dająca nowe możliwości leczenia, wyprzedzająca czas w chirurgii stawu krzyżowo-biodrowego (SI-Joint).

Wiele mówiące były opinie o propozycjach LfC np. „ISaF to jeden z najciekawszych wyrób prezentowany na EuroSpine w Berlinie”, „tworzycie bardzo inteligentne rozwiązania”,.. Ekspert medyczny EuroSpina’a wizytując stoisko LfC powiedział: „ ISaF to jest najwyrazistszy postęp w zakresie implantacji kręgosłupa zwłaszcza krzyżowo- biodrowym”,….,etc.

Tegoroczny kongres okazał się również dobrym miejscem do rozmów o polskiej sytuacji dotyczącej leczenia kręgosłupa, zwłaszcza, że rozmowy toczyły się z udziałem przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa/PTChK.

 

Jak zwykle udział w EuroSpine sprowokował nowe wyzwania, którym LfC, wykorzystując własne doświadczenia, chce skutecznie sprostać w myśl przyjętej zasady:  „Measuring up to nature” – „Sprostać Naturze”!

Team LfC dziękuje wszystkim przybyłym gościom za cenne dyskusje i zainteresowanie oferowanymi rozwiązaniami dla chirurgii kręgosłupa.

 Galeria

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lekarze-z-bytomia-przeprowadzili-innowacyjna-operacje,716845.html (http://www.tvn24.pl)