NATURZE SPROSTAĆ PROJEKTY

Dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej https://www.lfc.com.pl/. Korzystanie ze strony równoważne jest z zapoznaniem się i akceptacją poniższych warunków.

Ogólne informacje dla osób korzystających ze strony internetowej firmy LfC:
1. Strona udostępniana jest bezpłatnie użytkownikom anonimowym. Dla osób z wykształceniem medycznym głównie z zakresu ortopedii, neuroortopedii, neurochirurgii. Serwis zawiera również informacje przeznaczone wyłącznie dla lekarzy. Korzystanie z tego serwisu równoznaczne jest z potwierdzeniem przez użytkownika jego prawa do wglądu do tego rodzaju informacji.
2. Wszelkie treści zawarte na stronie internetowej firmy LfC chronione są prawem autorskim (a część związana z prezentacją produktów – prawem własności intelektualnych) i umieszczone zostały wyłącznie
w celach informacyjnych i marketingowych. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez zgody firmy LfC jest zabronione – zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych – bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionej treści jedynie w zakresie własnego użytku osobistego.
3. Nazwy własne związane z działalnością firmy LfC, a przede wszystkim logo firmy i Systemu DERO oraz nazwy handlowe produktów, tytuły realizowanych projektów są własnością firmy, a część z nich stanowi zastrzeżone, zarejestrowane znaki towarowe.
4. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego
i nie mają charakteru specjalistycznej- medycznej porady/konsultacji w kwestiach leczenia kręgosłupa. Służą jedynie zobrazowaniu istniejących metod i środków leczenia, a ostateczna decyzja o ich zastosowaniu należy do lekarza.
5. LfC mimo, że kładzie szczególny nacisk na rzetelność i dokładność informacji zamieszczanych na stronie, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść publikowanych wiadomości, a w szczególności za ich aktualność
i kompletność.
6. LfC zastrzega sobie prawo do nanoszenia w dowolnym czasie zmian w zawartości strony (dodawania/usuwania i korekty informacji) bez uprzedzenia o tym użytkowników.
7. Użytkownik, który przekazał swoje dane osobowe za pośrednictwem strony internetowej LfC rejestrując się do serwisu przeznaczonego dla lekarzy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wyraża zgodę na ich weryfikację i przetwarzanie danych do celów związanych z procesem rejestracji.
8. LfC nie gwarantuje bezawaryjności i bezbłędności działania poszczególnych elementów strony www.lfc.com.pl oraz serwera na którym jest umieszczona. Nie zapewnia zabezpieczenia przed wirusami komputerowymi oraz innymi szkodliwymi elementami mogącymi zainfekować komputer użytkownika.
9. LfC nie odpowiada za poprawność działania umieszczonych odnośników do witryn lub stron internetowych podmiotów trzecich (tzw. linków) oraz za treści i zawartość tych stron.
10. LfC nie ponosi odpowiedzialności za szkody dotyczące utrudnień technicznych, przerw w dostępie do sieci, awarii, opóźnień w przekazie danych, zainfekowania komputera itp. pośrednio lub bezpośrednio powstałych w skutek dostępu/ korzystania ze strony.
11. Niniejsze warunki mogą w każdej chwili zostać zmienione przez LfC. Nowe warunki korzystania obowiązują od chwili ich publikacji na stronie internetowej.